Кон: Хиљаду пута је боље вакцинисати се, него заразити се
Глас Западне Србије 04.08.2021

Члан Кризног штаба епидемиолог Предраг Кон поручио је још једном да је хиљаду пута боље вакцинисати се, него заразити се вирусом корона. „Доста више о тим вакцинама”, још један, истина тихи, али претећи глас из бесних" угланцаних црних кола упућен ми је овог јутра", написао је др Кон. Кон је, наиме, на свом Фејсбук профилу објавио да му је јутрос из црног аутомобила упућен „тихи, али претећи глас” који му је поручио „доста више о тим вакцинама”. ГЗС/Тањуг






