Кон: Хиљаду пута је боље вакцинисати се, него заразити се

Кон: Хиљаду пута је боље вакцинисати се, него заразити се
Члан Кризног штаба епидемиолог Предраг Кон поручио је још једном да је хиљаду пута боље вакцинисати се, него заразити се вирусом корона. „Доста више о тим вакцинама”, још један, истина тихи, али претећи глас из бесних" угланцаних црних кола упућен ми је овог јутра", написао је др Кон. Кон је, наиме, на свом Фејсбук профилу објавио да му је јутрос из црног аутомобила упућен „тихи, али претећи глас” који му је поручио „доста више о тим вакцинама”. ГЗС/Тањуг

Повезане вести »

Кључне речи

Региони, најновије вести »