Rutinska pobeda Beograda

Vesti online 16.08.2021  |  M. N. - Vesti

Fudbaleri Beograda iz Adelajda napravili su još jedan krupan korak ka promociji u Premijer ligu Južne Australije. Najstariji srpski klub na Petom kontinentu ovog vikenda je kao gost savladao ekipu komšijskih Vestern Strajkersa sa 3:1 (2:0) i sačuvao bodovnu prednost na vrhu tabele. Prva državna liga Južne Australije

Ishod meča bio je nagovešten još u prvih pola sata igre, kada je tim iz Vudvila golovima ove sezone vrlo raspoloženog i agilnog Kajla Markama stekao velikih 2:0. Iskusni centarfor je najpre u 4. minutu doveo Beograd u vođstvo, a u 29. minutu iz oprvadano dosuđenog jedanaesterca udvostručio prednost. Pobeda je overena trećim golom pred kraj susreta, kada je jedan od miljenika navijača Šahin Nudžaim postigao svoj prvi pogodak u sezoni. Bilo je to desetak minuta pre