Tomas tuhel nakon meča sa liverpulom: ‘Poslednjih pet minuta sam se molio da izvučemo ono što smo zaslužili’

Hot sport 29.08.2021  |  HotSport HotSport HotSport

Derbi je završen bez pobednika! Liverpul je u subotu ugostio ekipu Čelsija, u okviru 2. kola Premijer lige Engleske.

Utakmica na stadionu ‘Enfild‘ je završena bez pobednika, rezultatom 1:1. Aktuelni šampion Evrope je prvi stigao do prednosti, u ranoj fazi utakmice. Nemački reprezentativac Kai Haverc je zatresao mrežu golmana Alisona u 18. minutu meča. Liverpul nije želeo da se preda! Izabranici Jirgena Klopa su uspeli da dođu do izjednačenja pogotkom Mohameda Salaha u 5. minutu sudijske nadokande prvog dela igre. Kapiten Liverpula je bio precizan sa bele tačke, a pre toga je