Nastavio sjajan niz: Mitrović dva puta u metu, za sigurno vođstvo Srbije na poluvremenu!

Hot sport 04.09.2021  |  Vladimir Kolarik Luka Grujić

Fudbaleri Srbije odigrali su odlično prvo poluvreme, nakon kojeg su stekli sigurno vođstvo od 2:0.

Naši reprezentativci su tokom prvih 45 minuta opravdali ulogu favorita na terenu, pokazali da su daleko kvalitetniji rival od Luksemburga, koji je umeo da namuči, po renomeu dosta jače reprezentacije od sebe. Ali to večeras, za sada, nije slučaj. Nakon petnaestak minuta ispitivanja snaga, Srbija je počela da jače steže obruč oko gola gostiju, a to je vrlo brzo rezultiralo pogotkom. Sergej Milinković-Savić je u 22. minutu poslao sjajnu loptu u kazneni prostor ka