Mitar je veliki, a Srbija jaka - "orlovi" prvi u grupi: Napad radi kao sat, a odbrana nam štuca!

Mondo 04.09.2021  |  Milutin Vujičić

Pobeda Srbije protiv Luksemburga 4:1. Zakomplikovali smo na nekoliko minuta, ali nije bilo drame...

Pobeda Srbije protiv Luksemburga 4:1. Zakomplikovali smo na nekoliko minuta, ali nije bilo drame... Srbija je došla i do treće pobede u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo i sada već krupnim koracima juriša ka Kataru 2022. godine. Pobedu nad Luksemburgom doneo nam je neverovatni Aleksandar Mitrović koji je postigao dva gola, "kumovao" i jednom autogolom Šenea, da bi u petom minutu nadoknade tri boda i prvo mesto na tabeli zbog bolje gol-razlike doneo Nikola