USUD SRPSKOG FUDBALA: Umesto da razvalimo IRCE na kraju 1:1, velika, velika šteta..

U centar 07.09.2021

Reprezentacija Srbije gostuje Republici Irskoj u utakmici 6. kola kvalifikacija za Mundijal u Kataru.Article list.

Posle bolje igre borili smo se u poslednjih trenucima i za bod. NEVEROVATNO SRBIJA 3-5-2: Rajković – Milenković, Veljković, Pavlović – Kostić, Sergej, Gudelj Tadić, Đuričić – A. Mitrović, Vlahović IRSKA: 3-5-2 Bezunu – Omobamidele, Dafi,Egan – Doherti, Mekgrat, Kulen, Hendrik, Meklin- Braun, Ajda izvor: kurir.rs TOK MEČA: Drugo poluvreme: 90 minut.. na kraju se i branimo 87 minut 1:1 izjednačenje… neverovatno 85. minut- Nova šansa za Srbiju, sad je u prilici bio