US open: Srbija na nogama! Novak Đoković nakon mega drame otišao u finale US opena, sledi mu najveći meč u karijeri

Hot sport 11.09.2021  |  HotSport Vukašin Cvetković

Najbolji teniser sveta je porazio Aleksandra Zvereva rezultatom 4:6, 6:2, 6:4, 4:6, 6:2.

Novak Đoković je u polufinalu US opena porazio Nemca i plasirao se u finalni okršaj sa Danilom Medvedevim zakazan za nedelju. Srpski as je ponovo loše otvorio meč i izgubio prvi set četvrti put zaredom na US openu. Najpre mu je prvi set oduzeo Kei Nišikori, potom Dženson Bruksbi, pa Mateo Beretini u četvrtfinalu, a onda i Zverev. Međutim, Đoković se ekspresno vratio i najpre izjednačio, pa brejkovima u trećem setu napravio preokret. Izgledao je u tim momentima