Zaha kaznio Totenhemove gluposti, gol mašina proradila u prvom dodiru u Premijer ligi!

Sportske.net 11.09.2021  |  Sportske.net

Fudbaleri Kristal Palasa prekinuli su niz Totenhema od tri pobede i savladali Sparse rezultatom 3:0 u prvom meču četvrtog kola Premijer lige.

U prvom poluvremenu gledali smo pravu uspavanku, bez šansi, prilika i ideje da timovi budu konkretniji u završnoj trećini terena. Uzbuđenja su počela kada je u 53. minutu došlo do žestokog sukoba Tangange i Zahe. Defanzivac Totenhema je žestoko uklizao Zahi, koji je poludeo i uhvatio ga za vrat i lice, i imao je sreće da dobije samo žuti, a javnu opomenu je zasluženo dobio i Tanganga. Ipak, on se nije smirio i pokazao da je ostao smiren za nastavak meča, pošto je