Stop za šampiona u đenovi! Sampdorija igra lep fudbal, revija sjajnih golova i prvi kiks Intera u novoj sezoni! (VIDEO)

Alo 12.09.2021

Uzbudljiv početak nedeljnog programa u Italiji.

Fudbaleri Sampdorije i Intera odigrali su danas u đenovi nerešeno 2:2, u meču trećeg kola Serije A. dimarco pic.twitter.com/IH1FDvsWTE — marcella (@kusan_roth) September 12, 2021 Do kraja poluvremena Lautaro Martines je ponovo doveo goste u vodjstvo, golom u 44. minutu, da bi konačan rezultat postavio Tomaso Auđelo u 47. minutu. Inter je drugi na tabeli Serije A sa sedam bodova, dok je Sampdorija upisala drugi bod, i trenutno se nalazi na 13. mestu. BONUS VIDEO: Za