Serija a: Srbin fantastičnu partiju krunisao golom, Đenova stigla do prvog trijumfa! (video)

Hot sport 12.09.2021  |  Aleksandar Rakočević HotSport

U okviru trećeg kola Serije A, Torino je ubedljivo pobedio Salernitanu rezultatom 4:0.

Reprezentativac Srbije Saša Lukić odigrao je ceo meč za Torino, a svoju fantastičnu partiju krunisao je golom u 91. minutu, kada je postigao četvrti gol za ‘bikove’ na ovom meču. Nekadašnji igrač Partizana dobio je sjajnu loptu od Buonđorna, sjajno se snašao i uspeo bez problema da matira protivničkog golmana. Torino je bio dominantan svih 90 minuta, Salernitana nije uspela ni da se ponada da može da dođe do pozitivnog rezultata. Cool, calm and composed 🥶 Sasa