Crvena zvezda savladala Bragu Sjajan finiš crveno-belih, Katai overio trijumf iz penala (foto galerija, video)

Alo 16.09.2021

U F grupi Lige Evrope Crvena zvezda je pobedila Bragu 2:1, Mitjiland i Ludogorec su remizirali 1:1.

F grupa Lige Evrope. Danas se igralo prvo kolo. Crvena zvezda je pobedila Bragu 2:1, Mitjiland i Ludogorec su remizirali 1:1. Ovo je bio četvrti meč crveno-belih sa timom iz Portugalije i prva pobeda (do sada dva remija i poraz). Da ne beše poslednjih 15 minuta meč bi se mogao opisati kao blagi užas, jer do tada puleni trenera Stankovića nisu pokazali ništa! A, onda promašen zicer, pa u nastavku napada i gol Rodića posle kornera, a onda šok posle minuta i greške