U Kragujevcu juče oko 300 građana primilo prve dve doze vakcine i preko 900 treću – Još uvek nije vakcinisana ni polovina stanovnika
Glas Šumadije 17.09.2021 | Zoran Mišić
Prema zvaničnim podacima, juče, 16. septembra na području Kragujevca prvu dozu jedne od tri ponuđene vakcine primilo je 152 građana dok se revakcinisalo 144 osobe.
Treću dozu imunizacije juče je primilo 907 osoba: kinesku 735 lica, američku 171 i jedno lice rusku vakcinu. Za sutra, petak, 17. septembar u vremenu od 8-14 sati zakazana je revakcinacija 73 građana kineskom vakcinom na osnovu spiskova koji su dobijeni sa portala i to: Kragujevac – 40 Topola – 10 Knić – 9 Rača – 5 Batočina – 2 Takođe, sutra u isto vreme zakazana je revakcinacija 68 građana fajzer vakcinom na osnovu spiskova koji su dobijeni sa portala i to: