Pazarci slavili posle preokreta! Nišlije pale u gradu na Jošanici! Rutinske pobede Vojvodine i Metalca!

Alo 17.09.2021

Fudbaleri Novog Pazara pobedili su na svom terenu Radnički iz Niša 2:1 (1:1), u meču devetog kola Superlige Srbije.

Pazarci su tako stigli do druge pobede u sezoni i sada su 13. na tabeli sa sedam bodova, dok su Nišlije pretrpele četvrti poraz, pa sa devet bodova zauzimaju 11. poziciju. Gosti su bolje otvorili meč i poveli u 18. minutu golom Miljana Škrbića sa bele tačke. Ipak, u nastavku Novi Pazar dolazi do preokreta. Najpre je Luka Ratković izjednačio u 36. minutu, da bi tri boda domaćinu doneo Almir Aganspahić. Vojvodina je kao gost savladala Radnik sa 2:0. Strelci za