Sloga izbila na lidersku poziciju

Zoom UE 20.09.2021

POŽEGA – Fudbaleri Sloge pobedili su Mačvu 1929 iz Bogatića rezultatom 2:1. Strelci za Požežane bili su Veljko Mijailović u 53. i Veljko Plazinić u 67. minutu, dok je gol za goste postigao Ivan Obrovac u 35. minutu. Ovim trijumfom Sloga je izbila na čelnu poziciju lige sa 13 bodova.

Fudbaleri Sloge odigrali su dobar meč i upisali važna tri boda, koja ih dovode u idealnu poziciju za napad na plasman u viši rang. Požežani su bili mnogo konkretniji u prvom poluvremenu, kada su stvarali prilike, da bi gosti u 35. minutu, nakon slobodnog udarca, iskoristili svoju prvu šansu i došli do vođstva. Strelac je bio Obrovac, U nastavku meča Požežani su nastavili sa napadima ka golu gostuju, što se vrlo brzo isplatilo. Sa dva brza gola, u 53. i 67. minutu,