Još jedna loša partija! Barselona u poslednjem momentu izvukla bod protiv Granade!

Alo 20.09.2021

Fudbaleri Barselone odigrali su nerešeno protiv ekipe Granade 1:1 na domaćem terenu u utakmici 5. kola španske LaLige

Malo je falilo da Barselona razočara svoje navijače, pred sam kraj utakmice uspeli da "izvuku" bod. Granada je povela već u drugom minutu utakmice, kada je Domingo Duarte obradovao navijače gostujućeg kluba. Imala je Barselona nekoliko šansi za izjednačenje, ali one nisu urodile plodom. Spas za "katalonskog giganta" doneo je Roland Arauho u 91. minutu utakmice kada je postigao gol i izborio bod za svoj tim koji je trenutno sedmi na tabeli. Za više sportskih