Представа ,,Где смо оно стали” на 57. фестивалу ,,Јоаким Вујић”

Представа ,,Где смо оно стали” на 57. фестивалу ,,Јоаким Вујић”

,Једина класична комедија у овом избору сведочи да је у савременој српској драматургији у претходних десетак, па и више година, овај жанр све ређи и помало гурнут на маргине.

Текст Марјана Тодоровића обилује сочним, на моменте врцавим хумором, утемељеном на менталитетско-карактерним особеностима и језичкој специфичности. Редитељско читање Ненада Тодоровића и глумачког ансамбла непретенциозним средствима створили су надасве духовиту и апсурдну, у појединим аспектима и самоироничну представу”, навео је у свом извештају селектор фестивала Мирослав Радоњић. Глумци који играју у представи су Стефан Младеновић, Александар Маринковић,

Избори »

Кључне речи

Култура, најновије вести »