Fiorentina odlično krenula, pa se ugasila! Inter nemilosrdan u drugom poluvremenu za sigurnu pobedu!

Alo 21.09.2021

Fudbaleri Intera pobedili su na gostujućem terenu ekipu Fiorentine sa 3:1 u utakmici 5. kola italijanske Serije A.

Za "violu" su svih 90 minuta odigrali srpski fudbaleri Matija Nastasić, Nikola Milenković i Dušan Vlahović, ali ni oni nisu pomogli Fiorentini da izbegnu poraz od akutelnog prvaka Italije. Odlično je domaćin igrao u prvom delu, kada su i došli do vođstva u 23. minutu preko Rikarda Sotila. Ipak, u drugom poluvremenu je Inter preuzeo kontrolu i rutinski došao do pobede. Inter je do izjednačenja stigao iz prve prave prilike na utakmice, a strelac je u 52. minutu bio