Šumadinci “blickrigom” do preokreta i pobede u duelu sa borbenim Pazarcima (VIDEO)

InfoKG 23.09.2021  |  InfoKG

Deset minuta bilo je potrebno fudbalerima Radničkog 1923 da preokrenu rezultat u utakmici sa Novim Pazarom i dođu do očekivane pobede, kojom su prekinuli dvomesečni “post” na svom “Čika Dači” – 2:1.

Blistao je nezaustavljivi Marko Mirić, koji je uz strelca izjednačujućeg pogotka Stefana Filipovića najzaslužniji za drugi uzastopni trijumf “crvene čete”. Pobedu kragujevačkoj ekipi doneli su golovima Filipović u 13. i Mirić u 23. minutu za Radnički 1923, a pogodak za Novi Pazar postigao je Aganspahić u 8. minutu. “Nakon trijumfa nad Voždovcem u prošlom kolu, prosto se nametnuo imperativ osvajanja sva tri boda i na našem terenu, gde smo u poslednje vreme igrali po