Šokantan poraz šampiona Španije! "Fenjeraš" slavio protiv Madriđana i naneo im prvi poraz!

Alo 25.09.2021

Fudbaleri Alavesa pobedili su na svom terenu Atletiko Madrid sa 1:0 u utakmici 7. kola španske LaLige

Alaves su ovo prvi bodovi u sezoni, dok je aktuelni šampion Španije pretrpeo prvi poraz. Odlučujući momenat meča u Baskiji dogodio se već u četvrtom minutu kada je Viktor Lagvardija iskoristio centaršut iz kornera Rubena Duartea i doneo vođstvo svom timu. Zaigrao je Atletiko ofanzivnije u nastavku, ali su im napadi bili prilično jalovi pa nisu uspeli da izbegnu poraz. U narednom kolu Alaves gostuje Atletik Bilbau, dok Atletiko Madrid dočekuje Barselonu. Za više