Čezare, paolo, pa Danijel: Treća generacija slavne porodice Maldini postiže gol za Milan (video)

Večernje novosti 25.09.2021  |  Novosti online

Igrao se 48. minut kada je Kesi dugom loptom pronašao Kalulua na strani. Bivši igrač Liona je potom uputio precizan šut koji je pronašao 19-godišnjeg napadača. Maldini ju je dobro zahvatio glavom i na taj način doveo svoju ekipu u prednost. Za razliku od oca i pokojnog dede, koji su bili defanzivci, Danijel igra na poziciji polušpica iako je i on u mlađim kategorijama igrao beka. Ineč, Milan je ovim trijumfom izbio na čelo Serije A, sa bodom i utakmicom više od