Ogroman kiks na banovom brdu: Greška odbrane Čukaričkog, ali i gol Kajevića za bod protiv Surduličana

Sportal blic 27.09.2021

Čukarički i Radnik su odigrali nerešeno u poslednjem meču 11. kola Super lige Srbije.

Surduličani su poveli u 16. minutu kad je Spasić iskoristio grešku odbrane domaćih, a Brđani su do boda došli golom Kajevića u 27. minutu – 1:1. Do kraja meča Čukarički je imao inicijativu, ali su gosti nekako uspeli da se odbrane, često uz opstrukciju igre i odugovlačenjem vremena. Prvu priliku imao je Radnik, posle izgubljene lopte Kempbela sevnula je kontra, Milovanović je mogao da izađe sam ispred golmana Petrovića, ali ga je sustigao Šapić, koji je