Partizan bez problema u Dalmaciji: Crno-beli pobedili Split za perfektan učinak u ABA ligi

Vesti online 30.09.2021  |  Vesti online

Košarkaši Partizana su u vrlo tvrdoj utakmici 2. kola ABA lige savladali Split 59:69 i tko upisali i drugu pobedu od starta sezone.

Od samog starta crno-beli su odlično ušli u meč i brzo došli do 15:5, ali su se Splićani trgli i brzo izjednačili. Tako je posle prve deonice Partizan imao prednost od 19:17. U drugo četvrtini viđena je slična košarka, a domaći su imali velikih problema sa šutem van 6,75. od rezultata 20:22, na 8 minuta pre kraja drugog perioda, Split je do kraja postigao svega 4 poena, a crno-beli su malo po malo podizali prednost do 24:38 posle 20 minuta. HALFTIME: @kksplit_ –