Barselonin “brod” nastavlja da tone! Atletiko produbio krizu Katalonaca, Lemar i Suarez rešili derbi do poluvremena

Sportal blic 03.10.2021  |  Vl.K.

Fudbaler su u derbiju kola španske Primere, kao domaćini bili bolji od rezultatom 2:0 (2:0).

Ronald Kuman trebao bi ozbiljno da se zabrine za svoju subinu na klupi katalonskog kluba, budući da je njegov tim u predhodnih šest utakmica, u svim takmičenjima, zabeližio samo jednu pobedu. Posle ubedljivog poraza od Benfike u ligi šampiona (3:0), drugi uzastopni poraz Barsa je na stadionu “Vanda Metropolitano” doživela od Atletiko Madrida, koji je praktično već nakon prvih 45. minuta otklonio dileme oko pobednika. Do odlaska na odmor po jednom su mrežu gostiju