Povezane vesti

Suarez i Kuman - Urugvajac rešio dileme ili pak nije?

Sportske.net 03.10.2021
Napadač Atletiko Madrida Luis Suarez govorio je za španske medije nakon pobede nad bivšim klubom Barselonom rekavši da je bio spreman za gol koji je postigao Kataloncima. Asistencijom i pogotkom, Luis Suarez je uspeo da obeleži veliki derbi La lige… »
Barselonin “brod” nastavlja da tone! Atletiko produbio krizu Katalonaca, Lemar i Suarez rešili derbi do poluvremena

Sportal blic 03.10.2021
Fudbaler su u derbiju kola španske Primere, kao domaćini bili bolji od rezultatom 2:0 (2:0). Ronald Kuman trebao bi ozbiljno da se zabrine za svoju subinu na klupi katalonskog kluba, budući da je njegov tim u predhodnih šest utakmica, u svim… »