Novi kiks i prvi poraz Reala! Benzema nastavio seriju, Jović za pola sata upisao asistenciju

Vesti online 03.10.2021  |  Vesti online

Fudbaleri Espanjola slavili su protiv Real Madrida na svom stadionu rezultatom 2:1, u osmom kolu španske La lige.

Madriđani su tako posle remija sa Viljarealom upisali i prvi poraz u sezoni, a ono što može da raduje jeste asistencija srpskog napadača Luke Jovića. Espanjol je poveo već u 17. minutu, kada je gol iz šesnaesterca postigao Raul de Tomas na asistenciju Embarbe, a ovo je i jedini gol postignut do poluvremena. U drugom delu, Real je imao inicijativu, držali su loptu više vremena u svom posedu, ali nisu uspevali da kreiraju ozbiljniju priliku. U 60. minutu Vidal je