Vlahović asistent u porazu Fiorentine! Napoli preokretom stigao do trijumfa, Roma rutinski protiv Empolija!

Alo 03.10.2021

Fudbaleri Fiorentine poraženi su na domaćem terenu od ekipe Napolija 2:1 u okviru meča

Fiorentina je povela u 28. minutu. Nakon kornera lopta je došla do Dušana Vlahovića koji je asistirao Martines za pogodak Ipak, radost nije dugo trajala. Samo 10 minuta kasnije sviran je penal za Napoli. Insinjeov udarac je odbranio Dragovski, pa čak i drugi pokušaj Italijana. Lopta je potom došla do Irvinga Lozana koji je zatresao mrežu Fiorentine. Pobedu Napoliju doneo je Rahmani nakon centaršuta Zjelinskog u 50. minutu. U drugom meču, Roma je savladal Empoli.