Đokaj ćuti o zločinu: Predao se osumnjičeni za ubistvo nevenčane supruge i pokušaj ubistva tasta
Večernje novosti 05.10.2021 | S. ĐOKIĆ
![Đokaj ćuti o zločinu: Predao se osumnjičeni za ubistvo nevenčane supruge i pokušaj ubistva tasta](https://nstatic.net/img/logo/s/vecernje-novosti.png)
ISTRAGA Zgrada policije, Foto Arhiva To je za "Novosti" izjavio njegov advokat Srđan LJešković, dodajući da očekuje poziv za saslušanje osumnjičenog.
Đokaj je nakon zločina na Karabuškom polju, u Tuzima, pobegao i skrivao se od 30. septembra, a podgorička policija i dalje istražuje da li je imao pomagače koji su mu omogućavali višednevno skrivanje od potrage koja je za njim bila danonoćna. Da će doći do tragedije, sada ubijena 19-godišnja Šejla ukazivala je policiji krajem avgusta, kada je podnela prijavu protiv svog bivšeg supruga i navela da joj preti. - Proliće se krv za ovu stvar, život ti je u mojim rukama