Srbija jača i od nepravde! “Orlovi” zgrabili tri boda u Luksemburgu, nije pomoglo ni poništavanje penala!

Alo 09.10.2021

Fudbalska reprezentacija Srbije pobedila je Luksemburg na gostujućem terenu (1:0) u utakmici 6. kola kvalifikacija za Svetsko prvenstvo

Bio je ovo veoma zanimljiv meč. Srbija je bila dominatnija, čak je I oštećena za penal na kraju prvog poluvremena. Ipak, u drugom poluvremenu Dušan Vlahović je pogotkom doneo pobedu “orlovima". Od samog starta Srbija je bila agresivnija. Prvih 30 minuta bili su u znaku naših reprezentativaca. Već u 2. minutu Tadić je uposlio Kostića koji nažalost nije iskoristo šansu, Nakon toga gol šanse su se nizale: Tadić, Đuričić i Vlahović su imali priliku da dovedu našu