Sjajna Igokea nanela prvi poraz zvezdi u ABA ligi: Crveno-belima ne prijaju Laktaši, odbrana zakazala u prvom poluvremenu

Večernje novosti 10.10.2021  |  Č. V.

FOTO: KK Igokea/Nikola Vuruna/ABA liga Niko nije očekivao da će se ovo desiti, posebno nakon odličnog početka sezone za crveno-bele i sjajne pobede protiv Makabija u Tel Avivu.

Ipak, Dragan Bajić je ponovo idealno pripremio utakmicu. Pitanje pobednika je praktično bilo rešeno posle prvog poluvremena kada je Igokea imala velikih 22 poena prednosti - 44:22. Očekivala se reakcija izabranika Dejana Radonjića u drugom delu meča i do toga je i došlo. Prišli su gosti u jednom momentu i na minus pet, ali snage za preokret nije bilo. Loše je Zvezda šutirala na ovoj utakmici, tek 6/21 za tri poena. Treba reći da u prvom poluvremenu nisu nijednom