Još tri pacijenta iz Novog Pazara preminula od posledica kovida

Sandžak haber 11.10.2021
Još tri pacijenta iz Novog Pazara preminula od posledica kovida

NOVI PAZAR – Prema poslednjim podacima, u protekla 24 časa lekarima u Kovid ambulanti Doma zdravlja u Novom Pazaru javile su se 122 osobe, od tog broja njih 52 se javilo lekarima prvi put, zbog simptoma sličnih koronavirusu.

Brzim antigenskim testom u ambulanti je testirano 58 osoba, od čega je njih 9 bilo pozitivno na koronavirus. U bolnici je zadržano pet osoba a iz bolnice je otpušten jedan pacijent, tako se na bolničkom lečenju sada nalazi 121 pacijent pozitivan na koronu. Šest pacijenata priključeno je na respirator, a njih troje kiseonik prima uz pomoć “high-flow” uređaja. U protekla 24 časa od posledica koronavirusa preminule su tri osobe, iz Novog Pazara. indeksonline.rs

Povezane vesti »

Ključne reči

Komentari

Društvo, najnovije vesti »

I u udvorištvu treba naći meru

I u udvorištvu treba naći meru

Radar pre 52 minuta
Glup kao top

Glup kao top

Radar pre 52 minuta
Zaboravi, ako možeš

Zaboravi, ako možeš

Radar pre 52 minuta
Kako nastaju vođe

Kako nastaju vođe

Radar pre 52 minuta