Mesi napao sudije, Kolumbiji arbitar posle 8 minuta poništio gol VIDEO

Nova 15.10.2021  |  Autor:Bojan Vinulović

Kolumbija i Ekvador odigrali su najluđi kvalifikacioni meč u Južnoj Americi, iako nije bilo golova! Zapravo, jeste, ali je došlo do poništavanja u prilično naelektrisanoj atmosferi, u 100. minutu je Jeri Mina postigao gol za Kolumbiju, ali to nije priznato.

Došlo je do velike gužve i prepirke sa sudijama, ali je VAR pokazao da pogotka nema. Mina je igrao rukom pri prijemu lopte i to je bilo kobno, a arbitar je čak osam minuta gledao snimak i pokazao da gol nije važeći. Sa druge strane, Brazil je deklasirao Urugvaj sa 4:1, a načeo ih je Nejmar već u 10. minutu. Dva gola postigao je Rapinja, a sudbinu je Urusima zapečatio Gabrijel Barbosa, kod dva gola asistent je bio Nejmar. Urugvajci su samo uspeli da dođu do utešnog