Poluvreme u Lazarevcu: Zvezda razbila Kolubaru! Crveno-beli brojali do 6! (foto) (video)

Hot sport 16.10.2021  |  Dimitrije Nišavić HotSport

Fenomenalno izdanje aktuelnog šampiona Srbije! Fudbaleri Kolubare su ugostili Crvenu zvezdu, u okviru 13. kola najkvalitetnijeg fudbalskog takmičenja u našoj zemlji.

Nakon prvih 45 minuta igre, gosti imaju veoma ubedljivu prednost. Rezultat je 0:6 u korist izabranika Dejana Stankovića! Super liga Srbije, Kolubara – Crvena Zvezda Superliga 16.10.2021. Lazarevac Srbija foto: Pedja Milosavljevic/STARSPORT Aktuelni šampion Srbije je do vođstva stigao i 9. minutu. Reprezentativac Austrije, Aleksandar Dragović, postigao je vrlo atraktivan pogodak! Golman Stanivuković nije imao rešenje za sjajan volej udarac iskusnog defanzivca. El