Ubedljiv trijumf aktuelnog šampiona: Zvezda bez milosti prema rivalu! (foto) (video)

Hot sport 16.10.2021  |  Dimitrije Nišavić Dimitrije

Poluvreme iz snova za crveno-bele! Fudbaleri Kolubare su u Lazarevcu ugostili Crvenu zvezdu.

Utakmica 13. kola Superlige Srbije je završena ubedljivim trijumfom ekipe iz Beograda. Zvezda je od samog starta meča dominirala na terenu i utakmica je završena rezultatom 1:7. Blistali su izabranici Dejana Stankovića tokom prvih 45 minuta igre. Ekipa sa stadiona ‘Rajko Mitić’ je postigla čak šest pogodaka u prvom poluvremenu, a crveno-beli su u tom periodu propustili priliku da realizuju kazneni udarac. Super liga Srbije, Kolubara – Crvena Zvezda Superliga