"J**em vam mater svima! J**em vas u usta, neka budu prvaci!" Trener Rijeke uleteo na teren i žestoko izvređao sudije na ludom derbiju Hrvatske!

Sportal blic 17.10.2021
"J**em vam mater svima! J**em vas u usta, neka budu prvaci!" Trener Rijeke uleteo na teren i žestoko izvređao sudije na ludom…

Svi oni koji zaista vole fudbal mogli su da uživaju u derbiju Hrvatske koji je odigran između i .

Ovaj duel je okončan rezultatom 3:3, ali je viđen i jedan ogroman skandal. Naime, Rijeka je posle sjajnog prvog poluvremena imala prednost od 3:0, a kada su svi pomislili da je kraj već posle 45 minuta, Dinamo je u drugom delu postigao čak četiri gola. Jedan je poništio VAR, tako da je sve okončano podelom bodova. Međutim, ono što je zapravo podiglo veliku prašinu i buru članova Rijeke su dva dosuđena penala za Dinamo u drugom poluvremenu, a oba je realizovao Bruno