Брнабић примила трећу дозу: Број хоспитализованих не забрињава
БизЛифе 17.10.2021 | Бета, БИЗЛифе

“Ја ћу имати консултације са медицинским делом Кризног штаба да видимо да ли је потребно било шта додатно да урадимо”, рекла је Брнабић новинарима на Београдском сајму, након примања треће дозе вакцине.
Премијерка је рекла да се у овом тренутку тражи моделитет за увођење ковид пропусница на начин да не буде могућа злоупотреба и фалсификоване, јер немају сви ковид редари право да траже личне карте на увид, а додала је да се размишља о одлуци владе која би то омогућила. Она је рекла да је “не забрињава број људи у болницама”, јер се он “држи до, или испод 6.500” особа. “Јуче смо имали само 77 новохоспитализованих, дакле плус, у односу на оне који су отпуштени и












