Liga šampiona je spektakl: Ronaldinjo "pogurao" PSŽ, Atletiko i Liverpul odigrali za pamćenje

Večernje novosti 19.10.2021  |  Novosti online

FOTO: AP/Tanjug Nakon goleada na dve uvodne, popodnevne utakmice ( Bešiktaš - Sporting i Klub Briž - Mančester siti), ogromnu pažnju privukao je megdan na "Vandi Metropolitano", stadionu na kome je od 8. do 34. minuta postignuto četiri gola.

Liverpul je brzo poveo sa 0:2, jer su se u strelce upsali Mohamed Salah (postavši prvi igrač u klupskoj istoriji Crvenih sa devet uzastopnih utakmica na kojima je dao gol), pa pet minuta kasnije, u 13, i Keita, ali je na senu onda stupio Antoan Grizman. Najpre je iskoristio asistenciju Kokea da u 20. minutu prepolovi zaostatak, a onda u 34. oduševio pristalice "jorgandžija" jer je posle dodavanja Žoaa Feliksa poravnao rezultat. L'opération reconquête marche pour