Ceo "Old traford" slavi gol Ronalda, a samo on nije srećan: Svi pričaju o čudnoj reakciji fudbalera Junajteda (video)

Mondo 22.10.2021  |  Milutin Vujičić

Ne deluje da je srećan zbog gola Ronalda, ali ni zbog činjenice da igra, odnosno sedi na klupi, za Mančester junajted.

Ne deluje da je srećan zbog gola Ronalda, ali ni zbog činjenice da igra, odnosno sedi na klupi, za Mančester junajted. Mančester junajted je igrao vrlo loše protiv Atalante u Ligi šampiona, pa su na poluvremenu na "Old Trafordu" gubili 2:0 i činilo se da se bliži kraj vladavine Olea Gunara Solskjera. Ipak, u nastavku meča uspeli su da naprave potpuni preokret preko Rašforda, Megvajera i Ronalda koji je u 83. minutu pogodio glavom, pa potom burno proslavio pogodak -