Oglasio se nakon što mu je brat nađen mrtav u pekari: Filip Mijatov: "Nemam snage"
Blic 23.10.2021 | A. V. , V.M.
![Oglasio se nakon što mu je brat nađen mrtav u pekari: Filip Mijatov: "Nemam snage"](https://nstatic.net/img/logo/s/blic.png)
Dimitrije Mijatov (42), nekadašnji rijaliti učesnik, pronađen je mrtav u Beogradu, a policija utvrđuje okolnosti njegove smrti.
Sad se ovim povodom oglasio i njegov brat, bivši takmičar "Zadruge", Filip Mijatov. - Hvala svima na porukama. Stvarno nemam snage svima da odgovorim. Izvinite - napisao je Filip na društvenim mrežama. Dimitrije je, podsetimo, pronađen mrtav u jednoj pekari, a u toku je uviđaj. On je iza sebe ostavio sina, koji je nedavno bio veoma bolestan i kome su se borili za život. Preživeo je ranjavanje, zatvor, saobraćajne nesreće, a bio je i u paklu droge, o čemu je pričao