Zvezda izgubila nakon neverovatne drame! Monako slavio, presudili loši minuti crveno-belih u završnici

Sportal blic 26.10.2021  |  Vl.K.

Košarkaši Crvene zvezde poraženi su na gostovanju ekipi Monaka rezultatom, 70:62 u meču šestog kola Evrolige.

Ekipu Dejana Radonjića neuspeha u kneževini su koštali crni minuti u završnici poslednje četvrtine u kojoj nikako nisu imali rešenja u napadu, što je domaći tim iskoristio i došao do važnog trijumfa. U prelomnim momentima ključnu rolu za Monako odigrao je Alfa Dialo kome ruka nije drhtala u penal završnici, a isti igrač je veliki posao napravio i u ofanzivnom skoku. Na ovaj način Zvezda je ostala na skoru od dve pobede i četiri poraza, dok francuski tim nakon