Poluvreme - Zvezdina četvrtina kao nijedna druga, ko briljira u crveno-belima? (TVITOVI)

Sportske.net 26.10.2021  |  Sportske.net

Košarkaši Crvene zvezde gube na poluvremenu utakmice sa Monakom sa 41:36 u okviru 6. kola Evrolige.

Crvena zvezda se mučila na početku ovog meča sa napadačkim akcijama. Birali su loša rešenja, a prosek je "vacio" preporođeni Ognjen Kuzmić pogodivši dva puta sa poludistance, što je donedavno bilo suludo pomisliti. Odbrana je funkcionisala solidno, dopustili su rivalima trojke preko Anđušića i Utarea u prvom kvartalu, ali i nekoliko lakih poena. Međutim, 21 primljen pogodak u uvodnoj deonici nije nešto što je krasilo ovaj tim u dosadašnjem toku sezone u Evroligi.