Kepa spasao Čelsi! "Plavci" posle penala izborili plasman u četvrtfinale Liga kupa!

Alo 26.10.2021

Fudbaleri Čelsija pobedili su Sautempton posle penala 4:3 (1:1) i plasirali se u četvrtfinale Liga kupa.

Na Stamford bridžu odluka je pala tek posle penala, jer u regularnom toku bilo 1:1. Gol za Čelsi postigao je Haverc u 44. minutu , dok je na samom startu drugog poluvremena precizan bio Adams. U penal seriji "plavce" je spasao čuvar mreže, Kepa koji je odbranio šut Volkotu, dok je Smelbon promašio gol. Precizni za Čelsi bili su Alonso, Hadson-Odoi, Čilvel I Džejms, dok Maunt nije uspeo da postigne gol. Za više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stranicu.