Мали: Почиње исплата 30 евра грађанима, приводимо крају трећи пакет помоћи
Глас Зајечара 01.11.2021 | Миљко Стојановић

Данас почиње исплата другог дела једнократне помоћи од 30 евра, рекао је министар финансија Синиша Мали и најавио да ће од 15. новембра почети пријава за 20 евра у децембру, за све грађане који се нису пријавили.
Додао је да се за једнократну помоћ пријавило 5.765.000 грађана и да је у питању огромна подршка и пажња према онима којима је помоћ најпотребнија. „Полако, али сигурно, приводимо крају ову годину и приводимо крају трећи пакет помоћи. Нас очекује исплата још 20 евра у децембру, 15. новембра креће пријава, не за ове који су се пријавили, него за све који се нису пријавили и који су у међувремену постали пунолетни, имају могућност да се пријаве за тих 20 евра“,











