Kostićev ajntraht do trijumfa u nadoknadi Braga pobedom do prvog mesta u Zvezdinoj grupi, gol Srbina za Dinamo (video)

Alo 04.11.2021

Dinamo je u Zagrebu pobedio Rapid 3:1, a drugi gol za Modre postigao je Srbin Komnen Andrić.

Al Musrati, Medeiros i Galeno u prvom, a onda i Gonzales u drugom poluvremenu dali su golove za Bragu koja je u Portugaliji pobedila Ludogorec 4:2 i preuzela prvo mesto u Zvezdinoj F grupi Lige Evrope. Lester i Spartak Moskva odigrali su 1:1, Lisice su mogle do pobede, ali je Džejmi Vardi u 75. minutu promašio penal. Dinamo je u Zagrebu pobedio Rapid 3:1, a drugi gol za Modre postigao je Srbin Komnen Andrić. Bajer je pobedio Betis 4:0 uz dva gola Dijabija.