Dominatna pobeda sitija u gradskom derbiju! Novi težak udarac za Junajted! Da li je ovo poslednji Solskjerov meč na klupi "đavola"?

Alo 06.11.2021
Dominatna pobeda sitija u gradskom derbiju! Novi težak udarac za Junajted! Da li je ovo poslednji Solskjerov meč na klupi…

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su Mančester junajted (2:0) na "Old Trafordu" u meču 11. kola Premijer lige

Prvi gol je pao već u prvom sedmom minutu kada je Bejli postigao autogol. Pred sam kraj prvog poluvremena u u 45. minutu meča, Silva je posle asistencije Kansela povećao prednost "građana". Tanjug/Ap U drugom poluvremenu Siti je nastavio dominaciju, ređale su se prilike ispred gola Junajteda, ipak nisu uspeli postignu treći gol, Koliko su "građani bili dominatniji, govori to da je Junajted imao samo jedan šut u okvir gola. Ostaje pitanje da li je ovo poslednji meč