Novak odigrao “defanzivu turnira”: Ovo je poen Đokovića posle kojeg je usledio brejk u 2. setu! (VIDEO)

Vesti online 07.11.2021  |  Vesti online

Najbolji teniser sveta Novak Ðoković od 15 sati igra veliko finale Mastersa u Parizu, a protivnik mu je Danil Medvedev.

Posle osvojenog prvog seta, usledio je neizvesni drugi set u kojem je Novak zaigrao mnogo bolje. Tako je posle 2:1, u jednoj od najdužih razmena udaraca na 40:40, Novak odigrao “defanzivu turnira”. Medvedev je napadao, Novak se branio i potom poslao loptu u nebranjeni deo terena Danila Medvedeva za prednost i, potom, brejk. Upravo je ovaj momenat bio presudan, jer je Đoković potvrdio brejk i osvojio set za 1:1. This man never ? gives ? up ? ?: @TennisTV |