Jovetić pronašao lek za "farmaceute", ali Herta nije, Bajer se provukao u Berlinu!

Sportske.net 07.11.2021  |  Sportske.net

Fudbaleri Herte remizirali su u Berlinu sa Bajerom iz Leverkuzena 1:1 u okviru 11. kola nemačke Bundeslige.

Domaćin je posle nešto bolje igre u prvom poluvremenu poveo u 42. minutu, a strelac je bio nekadašnji fudbaler Partizana Stevan Jovetić. Crnogorac je primio loptu leđima okrenut golom i precizno pogodio mrežu iz okreta. Mogao je Jovetić još jednom do gola kada je početkom drugog dela igre šutirao pored gola, a onda je usledio odgovor na drugoj strani. Igrao se 90. minut kada je nekadašnji đak omladinske škole Herte Robert Andrih postavio konačnih 1:1.