Ресторан у Швајцарској одбио да поступа по мерама! Нису хтели гостима да траже пропуснице, а полиција урадила нешто невероватно (фото)

Ресторан у Швајцарској одбио да поступа по мерама! Нису хтели гостима да траже пропуснице, а полиција урадила нешто…

И док вец́ина скијалишта добровољно спроводи ову меру, има оних који су осетили гнев полиције одбијајуц́и да се придржавају наређења.

Као и вец́ина европских земаља, Швајцарска је увела обавезне ковид-пропуснице за туристе како би покушали да зауставе пандемију. И док вец́ина скијалишта добровољно спроводи ову меру, има оних који су осетили гнев полиције одбијајуц́и да се придржавају наређења. Власници ресторана "Валисеркане" у скијалишту Зермат одбили су да проверавају посетиоце са ковид-сертификатима, што је довело до необичног полицијског решења. Наиме, полиција је каменим блоковима

Прочитајте још

Кључне речи

Свет, најновије вести »