Dominantna pobeda Srbije! Orlovi četiri puta zatresli mrežu domaćina Svetskog prvenstva!

Alo 11.11.2021

Fudablska reprezentacija Srbije pobedila je Katar rezultatom 4:0 u prijateljskoj utakmici na stadionu “Rajko Mitić”

Bio je ovo dominantan nastup “orlova”. Fantastičnu igru su prikazali puleni Dragana Stojkovića, što se isplatilo dominatnom pobedom. Srbija je od starta bila ofanzivna. Nizale su se šanse za "orlove", prvu ozbiljnu šansu su imali već u četvrtom minut, kada je zapretio Maksimović. Ipak, realizacija stigla tek u 45 minutu. Pred sam sudijski zvižduk posle sjajne asistencije Radonjića, Saša Lukić je postigao svoj prvenac u nacionalnom dresu. Foto: ALO/Marko Metlaš