Junak Rajevac Gana pobedila velikog rivala i kroz iglene uši došla do baraža (video)

Alo 14.11.2021

Gana je golom Andrea Ajua z penala u 33. minutu pobedila Južnu Afriku 1:0 i zbog više datih golova prošla dalje.

Milovan Rajevac vratio se na kormilo Gane, a sa njim su stigli i uspesi. Crne zvezde su u poslednjem kolu grupne faze pobedile direktnog konkurenta Južnu Afriku 1:0 golom Andrea Ajua z penala u 33. minutu. Ispostavilo se da je to dovoljno, Gana i Južna Afrika su na kraju imali po 13 bodova, gol razliku +4, ali je Gana dala gol više (7:3 naspram 6:2) i plasirala se u baraž. HALF-TIME - Cape Coast Stadium: Ghana 🇬🇭 1-0 🇿🇦 South Africa ⚽️ 33' Andre Ayew #WCQ2022