Rukometaši Dubočice ostvarili još jednu pobedu, Partizan im beži samo za 1 bod

Jugmedia 15.11.2021  |  E. Mladenović

Rukometaši Dubočice 54 pobedili su sinoć u 9. kolu Arkus lige na domaćem ekipu Proletera iz Zrenjanina rezultatom 35:30 i time uspeli da zadrže 2. mesto na tabeli u B grupi, dok se na prvom mestu trenutno nalazi ekipa Partizana sa bodom prednosti.

Vukovi su u prvom poluvremenu uspeli sa serijom golova ostvare prednost od 10 prema 7, koju su do 30. minuta samo uvećavali i na odmor otišli sa 4 gola razlike (17:13). U drugom delu igre, gosti su pokušali da preokrenu igru u svoju korist i pružili odličnu borbu na terenu, pa su leskovački superligaši u jednom trenutku imali samo jedan gol prednosti. Tada su „pojačali gas“ i pokazali zašto su drugi na tabeli i krajni rezultat na semaforu pokazao je 35:30 za domaću